Lojistikte Size Özel Çözümler

NAKLİYE SEKTÖRÜNDE 1994 YILINDAN BERİ OLAN DENEYİMİMİZ 2010 YILINDA SUDİ AÇIK ÖNDERLİĞİN’DE YURT İÇİ TAŞIMACILIĞINA BAŞLAMIŞTIR.

VİZYONUMUZ;KALİTE,GÜVEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ BİRLEŞTİRMİŞ OLUP ,BAŞLANGIÇTAN İTİBAREN DEVAMLI GELİŞEN FİRMAMIZIN DAHA DA GELİŞMESİNİ SAĞLAMAKTIR.KOCAELİ,İSTANBUL VE ANKARA BÖLGELERİNDE FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

GELİŞİMİMİZDE EN BÜYÜK ETKENLER DİSİPLİN,DÜZEN VE PERSONEL EĞİTİMİ ÖNCELİKLİDİR.

İLKEMİZ; ÇALIŞMALARIMIZDA ÖNCE GÜVEN VE BUNUNLA BİRLİKTE MÜŞTERİ SAYIMIZI HER ZAMAN GENİŞLETMEKTEYİZ. KURULUŞUMUZ NAKLİYE SEKTÖRÜNDE ULAŞTIRMA BAKANLIĞI YETERLİLİK BELGELERİNE SAHİP İLK KURULUŞLAR ARASINDA YER ALMAKTADIR.

2012 YILI İTİBARİ İLE GEREK LİMAN SEKTÖRÜ GEREKSE İNŞAAT SEKTÖRÜ ALANINDA FİRMAMIZ FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP,DEĞİŞEN VE GELİŞEN ŞARTLAR İLE DAHA DA GÜÇLENMİŞTİR.

KURULUŞUMUZ KOÇNAK NAK. İNŞ. LİM. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ OLARAK 35 ARAÇ, 10 VİNÇ, 17 ESKAVATÖR, 8 LODER VE 50 PERSONEL İLE FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

NAKLİYE SEKTÖRÜNDE 1994 YILINDAN BERİ OLAN DENEYİMİMİZ 2010 YILINDA SUDİ AÇIK ÖNDERLİĞİN’DE YURT İÇİ TAŞIMACILIĞINA BAŞLAMIŞTIR. VİZYONUMUZ;KALİTE,GÜVEN...

› Detaylar